Kedim Antibiyotik Hap Sonrasi Kusma

Mustafa245

Kedim dün kisirlastirma ameliyatı geçirdi. Veteriner hekimim bana 1 tane ilaç verdi. İlacı 4 e böl ve bugünden başlama kaydı ile 12 satte bir içir dedi. Sabah icirdim bir sıkıntı yoktu fakat akşam 7 de içirdikten sonra 23:30 da kustu. Mama ve hapin bir kısmını kusmuş bir sıkıntı olur mu acaba ? Yarın veteriner hekimimiz kapalı. Pazartesi kontrolü var.

1 CEVAP

Sezgek

Bir kereden bir şey olmaz mama da kusmuş sindirememiş de olabilir ama kusma devam ederse kusmaya ishal eşlik ederse ateş ve halsizlik gibi belirtiler eklenirse mutlaka danışın derim ama onun dışında bir kere kusmadan bir şey olmaz ilacı kustu tekrar versem mi diye de düşünmeyin bence bu akşam zorlamayın sabah dozunu verirsiniz geçmiş olsun