Kedi Yaş Maması

latte9

KIYILMIŞ YAŞ mama markası var mı içeriği iyi olan var mısadece kıyılmış yiyor kedim

10 CEVAP

BiciriginAnnesi

GimCat kullanıyoruz memnunuz içerik olarak da güzel
Felicia da öneririm

Biz GimCat,Royal canin proplan Felicia ve vets plus yaş mamaları tercih ediyoruz içerik olarak da iyi ama vets plus ve...
GimCat benim açımdan gayet güzel içerik olarak besleyici ve kaliteli

Gimcat tavuklu karidesli
Ve yengeçli olan yaş mamaları mutlaka denemelisiniz .

Palyaco

Felicia kıyılmış fleto suyu bol

Gimlihanim

Kıyılmıştan kastınız pate sanırım. Bildiğim güzel markalar exclusion, nutri ( Ne parça etli ne kıyılmış. Bizimki parça etli sever yemiyor), Nd ( Parça etli ama kıyılmış gibi de. Nutri gibi biraz), miamor, felicia konservelerde de var pate, vets plus delicious serisi de pateydi yanlış hatırlamıyorsam.
Başka da aklıma gelmedi malesef. Bizim kız da tam tersine parça etli sevdiği için çok bilmiyorum açıkçası.

latte9

Hayır kastım pate değil kıyılmış şekilde olan mama pate şekilde olsa o şekilde belirtirdim

Warriorsans

Kıyılmış derken fileto mu oluyor eğer öyleyse reflex essantial, gimcat, n&d, schesir, felicia

BiciriginAnnesi

Siz hangi yaş mamayı kullaniyordunuz markası nedir ?
Biz de ona göre fikir verelim size

Gimlihanim

Kıyılmış mama pate olarak geçiyor. Parça etli sormuşsunuz o zaman siz. Schesir, mera, animonda carny, gimcat fillet serisi, reflex essential, felicia konserveler. İçeriği temiz, parça etli yaş mamalardan aklıma bunlar geldi. Ben de kızıma bunları kullanıyorum. Severek yiyor.

latte9

Teşekkür ederim

latte9

Benimki gourmet gold yiyor sadece suan

gokhansultan

Gimcat güzel içeriğe sahip öneririm. Tavuklu karidesli olan kıyılmış et parçaları var tam istediğiniz gibi olabilir. Ama diğerlerini denemedim.