Dr. Sacchi Marka Mama Alınabilir Mi?

msh04

Sokak kedileri için dr.sacchi mama alınabilecek bir mamami ve içeriği ne olmalı.somonlu,biftekli,kuzu etli,tavuklu birçok seçeneği var.

5 CEVAP

lilith0913

Ben pembe paket premium kittenını kullanmıştım.Dışkıda hafif yumuşama olmuştu ama onun dışında bir sorun yaratmadı

bademthecatt

Alabilirsiniz herhangi bir çeşidi olabilir ama kediler genel olarak tavuk ve balıklı mamaları daha çok seviyorlar

Biftekli olan renkli taneli onu çok sevmiyorlar ama yavru kedi maması var pembe paket onu alıyorum ben severek yiyorlar

simbakedi

cok fazla severek yenen bir mama degil okudugum kadariyla. genel olarak hepsinin sevdigi mito, micho var. bizim kediler econature balikliyi da cok seviyorlar. enjoy vs yemiyorlar. dr sacchi alacaksaniz bile balikli ya da tavuklu alin derim ama cogu mama tavuklu oldugu icin az da olsa balik aromasi onlari cezbedebilir diye dusunuyorum

msh04

Mercy tavuklu mama almaya karar verdim galiba.