Kedi Kokulu Kum

reinefee17

Şuan karantinadayız kedimin kumu bitmek üzere kalın taneli lindo cat kokusuz kullanıyoruz ama dışarı çıkamadığınız için mecbur getirden sipariş vereceğim bir defalık pudra kokulu ince kokulu kum kullansak sorun olur mu

8 CEVAP

Merviiiss

Kedinizin alerjik durumu olabilir mecbur kalmadıkça hiç bir kullandığı şeyi değiştirmemeye çalışıyorum :)

reinefee17

Hanımefendi mecbur kaldım başka kum satılmıyor o yüzden soruyorum zaten daha önce kullandık alerjik durumu yok

reinefee17

Ailece hepimiz covid olduk dışarı çıkamıyoruz yedi gün karantinadayız

dilanbulent

Niye sorun olsun kullanabilirsiniz elbette

bademthecatt

Hayır hiçbir sorun olmaz bende getirden lindocat bebek pudralı alıyorum hep sorun yaşamadık alabilirsiniz

TekirKediMia

İyi bir marka aldığınız zaman kokulu da olsa çok hafif bir koku oluyor. Kediyi rahatsız etmeyecek seviyede bir kokuysa sorun olacağını sanmıyorum. Yine de sürekli olarak kokulu kum kullanmamakta yarar var.

D-O

Hicbir sorun olmaz, bu seferlik kullanin.
Size ve ailenize de gecmis olsun

Warriorsans

Öncelikle geçmiş olsun. Tabi ki kullanabilirsiniz zaten başka da bir şansınız yokmuş