Nutri Feline Yaş Mamalar

Willy-Wonka

Merhabalar kedi 8 aylık kısır bir kedi önceden nutri feline kitten yaş mama kullanıyoduk ve çok seviyordu içeriği de full taze etli olduğu için şimdi yetişkin yaş mamalarına geçmek istiyorum. Çok fazla da çeşidi varmış her birinden alıp denemek istiyorum. Her hafta farklı çeşidini vermem sorun yaratır mı

2 CEVAP

bademthecatt

Hayır sorun yaratmaz hatta iyi olur farklı tatlar denemiş olur ve hepsinden protein almış olur :)

Gimlihanim

Sorun yaratmaz. Çok daha iyi olur hatta. Protein kaynaklarını çeşitlendirmek zaten yaş mamaların bir görevi de. Afiyet olsun miniğe 😊