Çanakkale Yavru Kedi Arıyorum

Yessim0

25 gündüe yavru kedi arıyorum, hiçbir yerde yok olanlar anında sahiplendiriliyor Allah aşkına çanakkalede yavru kedi sahiplendirmek isteyen veya çanakkaleye kedi ulaştırma imkanı olanlar benimle ileşitime geçebilir mi

11 CEVAP

Ozzey

Yavru almasaniz. Buyukler de cok akilli oluyor hemen alisiyorlar. Yavru bakimindan daha kolay oluyor. :))

Cubik

Petlebi de var kedi ilanları. Filtrelerden Çanakkale'yi seçerseniz karşınıza bir sürü kedi çıkacaktır. Ama 3 aylıktan küçük bir kedi almanızı tavsiye etmem

Ozzey

Ilanlari filtreleyin var canakkalede

Ozzey

Merhaba biz de istanbulda cok yavru var diye sahiplendiremiyoruz. :((

Ozzey

Ilk kedinizse yavru bakmak zor oluyor burada 3 -4 ayliklar da var canakkalede onlar da yavru onlardan bakin.

Yessim0

İlanları filtrelediğim de de yetişkin kediler çıkıyor. Benim zaten 2 yetişkin kedim var o yüzden yavru sahiplenmek istiyorum

Warriorsans

Aslında doğum sezonundayız sokakta bir sürü yavru kedi bulabilirsiniz ama bence yavru vs bakmadan size ihtiyacı olan bir hayvanı sahiplenmeniz hatta imkanınız varsa 2 kedi sahiplenmeniz daha iyi olur.

yumak_bey

Yavru olmasa bile yetişkin sahiplenebilirsiniz ben ille de küçük istiyorum derseniz, doğumlar başlıyor 1 aya kalmaz ayaklanır yavrucaklar görürsünüz illaki ama dikkat edin sütten kesilmiş olsun. Yavru bulamazsanız görünüş olarak max 5 aylık da olur bence 🤷🏻‍♀️