15Kg En Fazla 150 Tl Civarı Olacak Şekilde Mama Önerileriniz Neler?

Crnrts

Veterinerden foxy alıyorum ama iyi değil diyorlar. 3 gün bonacibo verdim dışkı düzeni bozuldu ve çok kötü ağız kokusu oluştu iyi gelmedi. Öğrenciyim daha kaliteli bir ürün alma şansım yok. En fazla 150 civarı verebilirim 15kglik bir mamaya

13 CEVAP

aliberken

Royal canin firmasının kedi mamalarından memnunum.Köpek mamalarının nasıl olduğunu bilmiyorum ama aradığınız fiyatın biraz üstünde royal canin mama var isterseniz bakabilirsiniz.Aşağıda linkte paylaştım.Her sitede fiyat farklı oluyor.Biraz fiyat araştırmasıyla belki daha ucuza bulabilirsiniz.

https://urun.************.com/evcil-hayvan/royal-canin-selection-croc-yetiskin-kopek-mamasi-15-kg-312979509

akitalove

Felicia puppy alabilirsiniz o zaman :) kullandiginiz mamadan iyidir bonaciboyla ayni fabrika üretimi ama ben kendi kopegimde ve yavrularinda kullanmistim diski gayet normaldi felicia yi gonul rahatligiyla kullanabilirsiniz petshoptan degilde internet sitesi uzerinden alın daha ucuza da gelebilir

amelink

o fiyata alabileceğiniz en kaliteli mama brit premium.
birt care zaten tavsiye edilen bir marka bu ürünü de gayet iyi
https://www.petlebi.com/kopek-urunleri/brit-premium-hypo-allergenic-kuzulu-ve-pirincli-yetiskin-kopek-mamasi-15kg.html

akitalove

Keske reflex almasaydiniz

eltarcin

@aliberken
Lütfen rc almayı bırakın, hayvan işkenceciliği yapıyorlar ve içeriğinin çok sağlıklı olduğu söylenemez.Onun yerine orijen , acana veya insinct kullanabilirsiniz.

Lunapo

Ben de öğrenciyim halinizi anlayabiliyorum ama aldığınız kötü bir marka ben ************.com’dan 200 liraya 15 kilo profine alıyorum hem içeriği o ücretteki mamalar içinde en iyilerinden hem de site size +3 kilo hediye mama daha veriyor

Crnrts

Bu arada 3 aylık yavru ve cinsi yok, sokak köpeği.

Crnrts

Teşekkürler reflex aldım tadını çok beğendi 1 haftadır olumsuz bir durumda olmadı, umarım içeriği de iyidir bütçeme en uygun bu sanırım

Crnrts

@aliberken söylediğiniz markalar malesef bütçemin üstünde. Üniversite öğrencisiyim gücüm ancak bu tarz mamalara yeter. İmkanım olsa keşke en iyisini alsam :(

Crnrts

@aliberken söylediğiniz markalar malesef bütçemin üstünde. Üniversite öğrencisiyim gücüm ancak bu tarz mamalara yeter. İmkanım olsa keşke en iyisini alsam :(

eltarcin

@Crnrts
Zaten lütfen ama lütfen o mamayı almayın.(Mars firması ürünleri;Başta Royal Canin,Purina(Pro Plan)

aliberken

Köpek mamalarıyla ilgili pek bilgim yok ama öğrenci olunca genelde aynı fiyatlara bakıyoruz :)
Arkadaşımda sizin aradığınız aralıkta Lavital kullanıyor.Bonacibo kullanıyordu ve veterinerin önerisiyle Lavital mamaya geçti. ************,*********** gibi sitelere bakarsanız daha ucuz fiyatlara bulabilirsiniz.Aynı fiyatlarda dog chow da var bakmak isterseniz.

Crnrts

Foxy den sonra reflex kullanınca kaşıntısı geçti, kaka kokusu çok kötüydü o düzeldi, tüylerine de iyi geldi. Aldığımızdan beri çok memnun kaldık aslında :/
200 lira maalesef çok fazla. 150 yazdım ama o bile zorlaya zorlaya. Hiç evcil hayvan bakma düşüncemiz yoktu sürpriz oldu gelmesi. Öyle kötü bi halde bulduk ki bıraksak kesin ölürdü çok küçüktü. Elimden gelen bu arkadaşlar anlayacağınız