Kedinin Yaşı Anlaşılır Mı

Cennet29

Teyzem sokaktan kedi sahiplendi aylardır bakıyor kapıda. Ama bakışları yorgun gibi. Bende yaşlı oldugunu düşünüyorum. Fiziksel olarak bunu tahmin etmek mümkün mü. Hemen veterinere götür diye başlayacak olanlar yorum yazmasın. Sizin kdar aklımız var ztn

6 CEVAP

TekirKediMia

Kedilerin yaşını dişlerden anlıyorlar bildiğim kadarıyla.

Ozzey

Merhaba ben de bir tane vardi dha yavruyken bile oyle bakiyordu. bakarak anlayamazsiniz. Ama yaslilar daha agir hareke ediyor. Oyun falan pek tinmiyorlar sokaktakilerde.

Ozzey

Veteriner haric bilmeniz zor. Ne yazik ki onlarda dislerden falan anliyor sanirim

Cennet29

Cevaplar için tşk 🐾 Kedi oyuncu değil sadece yiyip içip yatıyor bide tuvalete gidiyor. Onlarda diyo bu kedi çok
sessiz sakin. Bende onlara belki kediniz yaşlıdır dedim internetten baktım bayağı ama bununla ilgili bi bilgiye erişemedim. Ztn kedi hamile kalmış yeni doğurdu. Belki hamilelik döneminden ötürü son zamanlarda iyice ağırlaşmışta olabilir.

fanajal

On sivri disleri kalinsa ve hafif krem rengine kaciyorsa en az 5

Warriorsans

Dişlerden anlaşılıyor genelde ama tabi ki yüzde yüz tahmin edebilmek mümkün değil