Balkon Ve Pencere Filesi

behlulsecil

Merhaba, istanbul-anadolu yakasında yaşıyorum. Pencerelerime ve balkonuma file yaptırmak istiyorum. Önerebileceğiniz,güvenilebilir bu işi yapan bir firma ve ya usta var mıdır ?
Tesekkür ediyorum

5 CEVAP

Warriorsans

Uppp

NorthNight

Ben istanbulda değilim ama bu tip ihtiyaçları olana fikir olması açısından yazacağım. İnstgramda suzionline sabitli hikayelerinde bu konuda epey örnek, kullanıcı deneyimi, maliyet, alternatif yöntem fikirleri bolca var. Bi göz atarsanız belki size uygun bir yer bulabilirsiniz. Bizzat kullanıcıların deneyimi olacağı için karar vermenizede yardımcı olur.

Sezgek

Güncel

yagmurryamaan

Ben de suzionline ın öne cikarilanlwrina bakmanizi öneririm

hazalaydin

Suzionline ınstagramda bir gönderi yapmıştı bu konu ile ilgili. Ben de ordan fikir alarak yaptım. Kümes teli ile aşırı sağlam oldu. Suzionline a bakabilirsiniz