Yas Mama Bozulurmu

Derya2134

Dun yas mama actim ama yemedi bozulurmu acaba atmalimiyim cope

5 CEVAP

cat_expert

Buzdolabında ağzı kapalı olacak şekilde 2 gün muhafaza edebilirsiniz.

Ben buzdolabı poşetine koyup ağzını bağlıyorum.

cat_expert

Hiç açılmayanlar son kullanma tarihine kadar bozulmaz, fakat oda sıcaklığında güneş görmeyen bir yerde olması sağlıklı olur.

oamac26

Açıldıktan sonra ağzını örtüp buzdolabına muhafaza edilmeli. Bu şekilde 1-2 gün durabilir.

Derya2134

Bide hic acilmamis var o bozulmz dimi

Gimlihanim

Açılmayanları güneş almayan bir yerde saklayabilirsiniz. Bozulmaz merak etmeyin.
Açılmış olanları ağzı kapalı olacak şekilde buzdolabında saklayabilirsiniz. Ben de buzdolabı poşetine koyuyorum genelde. Açıldıktan sonra buzdolabında kaç gün saklanabileceği paketlerin üzerinde yazar. Dikkat etmenizi öneririm.