Lyme Ve Bronchine Aşısı

dilanturan

Herkese merhaba iyi günler dilerim. Lyme ve Bronchine aşıları gerçekten gerekli mi? köpeğime her sene yaptırıyorum ama belli bir yaştan sonra bağışıklık kazandırmıyor mu acaba diye merak ediyorum, Çünkü ağır aşılar ve ağır geldiğini düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz. teşekkürler.

2 CEVAP

betulbakioglu

kopek bakmiyorum ama surekli asi bence iyi degil ya hele agir asilar olunca surekli olmasi zararlidir bence tabi

yumak_bey

sürekli aşı sağlıklı değil, kimyasal (inorganik: doğal olmayan) yoldan köpeğinize sağlık kazandırmaya çalışıyorsunuz