Patavatsız İnsanlar!

yumak_bey

Nerak ediyorum sizin kedinizin suratı da benimki gibi (cins) basık suratlı mı. Her gören "bu ne böyle tavayla suratına çarpmış" gibi diyor 🤦🏻‍♀️ Ben her kediyi seviyorum ve tekir sahiplenmemiş olabilirim suratı sivri veya basık fark etmez ikiside CAN. Ne cevap vereceğim ben bu patavatsızlara yeter ya! Daha bir sürü şey sayıyorlar ama söylemiyorum tanıdığım birisi okursa diye...

13 CEVAP

simbakedi

sana da vursalar keske derdim ben valla :D görünüslerini begenmedigi icin cins kedi alan da var hayvanları bir can olarak degil de bibloymus gibi degerlendiren de. al birini vur ötekine. bu şekilcilik hayatın her yerinde var, hiç takmayın. bütün hayvanlar güzeldir ama kuzguna yavrusu şahan görünür derler ya :D o yüzden herkesin kendi kedisi daha güzeldir. zaten sizin beslediğiniz hayvanın olayı suratının basık olması. buna bu kadar sasırıyorlarsa kendilerinde sorun arasınlar derim. ayrıca ben uyardıgım halde kedime laf söyleyeni de silerim yani kendini kedimden üstün göremez, bırakın icinizdekileri yazın hala devam ederlerse yolcu yolunda gerek

gokhansultan

@meow maşallah kızıma çok benziyor :) ayrıca estetik olarak yaklaşsak dahi siyam kedileri çok güzeller kürkleri ve desenleri gerçekten çok eşsiz. Aynı şekilde tekirleri de beğenmiyor bazı insanlar halbuki onların o eşsiz desenlerini incelerken bile insan hayran kalıyor. Ama hiçbir kedi diğerine göre güzel değil hepsi o kadar eşsiz ve o kadar güzel ki :)

NorthNight

İnsanların söylediklerini böyle umursamayın. Bugün kedinizle ilgili konuşurlar yarın hayatınızdaki x durumla ilgili. Böyle insanlar bitmez. O yüzden siz umursamayın. Kaale alınmadıklarını farkettikçe susuyorlar.

D-O

Her insanin fikri var ama her fikri onemseyecek degiliz, her insanin fikri bizim icin ayni derecede onemli olmamali, siz de o kisilerin fikirlerine deger ve onem vermeyin boşverin.
Cevap vermek istiyorsaniz cevabinizi verin sonra salın :D

Palyaco

İnsanların nedenini önemli deyil oda can cok sevimli masallah

yumak_bey

teşekkür ederiz sizinkide çok tatlıdır eminim ☺️

gokhansultan

İnsanlar güya komik olmaya çalışıyorlar takmayın onları. Benimde chinchilla cinsi kedim var burnu basık kaşı çatık yüzü asık :D herkes aa ne suratsız falan diyo. Sizsiniz suratsız diyorum :D

meov

bileninde bilmeyeninde hep bir yorumu var zaten :) bazen de laf olsun diye konuşuyorlar. benim adeta kar kaplanı british bebeğime, bu ne be çirkin siyam gibi dediler :( siyam senden güzel bence :) kar kaplanım

Gizem8822

Takılmayın bence. Önemli olan sizsiniz sizin düşünceniz genel olarak insanların düşüncelerini umursamayın.

Nhr54

İllaki konuşan olacaktır bizimkine de sevimsiz tekir bile bundan daha sevimli demişti birisi bende benim için Dünyanın en sevimli kedisi diyip susturmuştum. Kargaya yavrusu şahin gözükür biz çok seviyoruz bitti.

diablerose

kendince espri yapiyor. ne yalandan gülün ne de surat asın. zeka fukarasi esprisiyle sap gibi kalsinlar

Sezgek

Ben olsam şeninde kafana tavayla vurdular heralde sorduğun soruları mantık süzgecinden geçiremiyorsun heralde derdim bu konularda hiç eyvallahım yoktur beni bilen bilir şu yaşına kadar öğrendiğim bir şey varsa patavatsızca insana aynı patavatsızlıkla cevap vermediğin sürece kendilerini haklı ve doğru zannedip aynı şekilde devam ediyorlar bu tarz yorumları yavrunuz için yapan yarın bir gün kıyafetinize saçınıza hayat arkadaşınıza aynı yorumları yapar o yüzden hiç alttan almayın derim ben :)

yumak_bey

teşekkürler herkese✨