Yavru Kedi Kuru Mama Önerisi

Odinbaba

Merhaba arkadaşlar 8 aylık erkek kedim Odin için kuru mama önerisi alabilir miyim orta segmentin en iyi maması sizce aşağıdakilerden hangisi mystic kullandık ishal yaptı

5 CEVAP

emre3101

Felicia bunların içinde iyi bunların dışında mystic yavru kedi maması kullanabilirsiniz içeriği güzel ben kullanıyorum şuan çok güzel yiyorlar

emre3101

Felicia bunların içinde iyi bunların dışında mystic yavru kedi maması kullanabilirsiniz içeriği güzel ben kullanıyorum şuan çok güzel yiyorlar

bademthecatt

Golosi kullanabilirsiniz

Valefyo

Golosi ve bir secim daha yapsam la vital. La vital mama tanesi kucuk ama haberiniz olsun fakat somon yagi var tuy sagligi icin. Golosi gercek et iceriyor yuksek miktarda. Banacibo, chat chow uzak durun orta segment degil bunlar alt segment. Mystic gercekten yazdigi degerleri icermiyor. Mail attim donus yok, telefon ettim veteriner hekimimiz size donus yapacak dedi donus yok. Aslinda britcare de dusunebilirsiniz golosi gibi gercek et var ve hayvansal protein saglikli karbonhidrat. Bunlar disinda ayni fiyat bandinda icerik olarak daha kaliteli yok neredeyse. Turk firmalari cok isterim gelissin ama insanlar icin bile kimse markalasmis firmalara bile guvenemezken hile hurda eklenirken kediler icin neler eklenir bu duzensiz denetimsizlikte. Ya da kapali paket yerine petshop tan boyle orta segment markalarin acik mamalarini alin kapali paket fiyatindan daha ucuza gelir. Bol patili gunler.

dilanbulent

Allah aşkına neye dayanarak Felicia en iyisi denmiş çok merak ettim. Felicia, Bonacibo, Molly, Prochoice... Bunlar neredeyse tamamen aynı içeriğe sahip mamalar. Hatta Felicia ile Bonacibo'nun yavru kedi mamasının içeriği TAMAMEN AYNI. Üşenmiyorsanız gidip bakabilirsiniz internetten içerik kısmına.

Kısacası Bonacibo, Prochoice, Molly ve Felicia neredeyse aynı içeriğe sahipler. Bonacibo kendi fabrika mağazasından satış yaptığı için en ucuzu, Felicia ise kendilerini akıllı zanneden bir firma oldukları için en pahalısı. Aynı içeriğe daha fazla para vermek istiyorsanız Felicia seçebilirsiniz elbette. Bonacibo, Prochoice veya Molly öneririm.