*********

Sutunannesi

Sokak kedileri içim micho 5kg kedi maması alıyorum yetişkinler için olan. Fakat bugün gelen kargo da ki paketlerin bir ilginç olduğunu farkettim. Yani ekşimsi kokuyordu tavuklu bu arada mama. 4 gün önce falan üretilmiş. Sokağa döktüm ama içim hiç rahat değil. Tecrübesi olan var mı *********yla ne yapmalıyım kedilere vermeye devam etmeli miyim

4 CEVAP

Bende ayni soruyu sormustum micho almayi dusunuyordum ama bana bonacibo onerdiler degerlerine bakin isterseniz

aliberken

*********dan sokaktakiler için mito alıyorum.Aldığım paketteki mamalar bir ara normal olduğundan daha koyu renkliydi.1-2 gün verdikten sonra sıkıntı olmayınca devamınıda verdim.Aldığınız mamayı kedilere verin gözlemleyin.Yemiyorsa veya içinize sinmiyorsa *********yla iletişime geçin.

Sutunannesi

İlk başlarda bende onu alıyordum fakat maddi açıdan micho daha uygun geldi hem kargo hem kapıda ödeme ücreti derken mamanın üzerine çok fazla fiyat biniyor o yüzden micho alıyordum uzun zamandır ama ilk defa böyle bir koku oldu

Uretim hatasi olabilir bildirin bence en azindan bilsinler