Çamasırlarda Ki Kedi Tüyü Çözümü

aysekeskin

herkese merhaba öncelikle uzun tüylü bir kedim var bir kere traş yaptırdık fakat yaptırmak istemiyorum strese girer diye ancak neredeyse tüm kıyafetlerim tüy içinde özellikle siyahlarda daha bir belli oluyorum yıkamama rağmen kesinlikle çıkmıyor tüy toplayıcı rulo kullanıyorum düzenli de tarıyorum kedimi ama nafile

11 CEVAP

Firuzecik

Bunun tek çözümü çamaşır kurutma makinesi sanırım sırr tüyler yüzünden almak istiyorum.

D-O

Camasir makinesine kıyafetler ile birlikte cabuk dagilmayan sağlam islak mendil atildiginda yikama esnasinda tuyleri topladigi yazilmisti. Ne kadar ise yarar bilemiyorum. Ben denemedim henuz.
Hazneli tuy toplayici kiyafetlerde pek ise yaramiyormus ama yuzeylerden cok guzel topladigi videolarda gozukuyor. Kiyafetler icin bantli rulolar ise yariyor

Betullsusam

Çamaşır makinesine ıslak mendil atma çözümü iyi bir çözüm değil. Makinenin kanalına kaçabilir bu da bozulmasına sebebiyet verir. Bunun bir çözümü yok ne yazık ki.

aysekeskin

teşekkürler bakacağım

meov

@D-O ben denedim. güzel bir sonuç alamadım.

NorthNight

Fur off tüy toplayıcı düye geçen bir ürün vardı makineye atıyorsunuz tüyler üstüne yapışıyor. Bulabilirseniz onu deneyin, silikon bir eşyayı beraber atmanızda aynı işi görür.
Birde ben hazneli tüy toplayıcı kullanıyorum kalın dokulu kıyafetler nevresimler battaniyeler gibi eşyaları kirliye atmadan bi tur onunla alıyorum.

Warriorsans

En iyi çözümü bütçe varsa çamaşır kurutma makinası almak. Bende ilerde almayı düşünüyorum çünkü siyah bazı kıyafetlerim yapılkanlı rulo şu bu asla tüylerden kurtulamadı.

Gizem8822

En iyi çözüm kesinlikle kurutma makinası toz toplama haznesi bütün tüyleri topluyor.

Jeffroshum

Kesinlikle KURUTMA MAKİNESİ fakat elektriklenen kumaşlarda yinede yetersiz kalıyor

meov

ben daha önce 3-4 tane sağlam ıslak mendili denedim işe yaramadı, zaten yapılmaması gerekiyormuş.
buradaki yazıları okuyunca çamaşır kurutma makinesi almaya karar verdik. sonucunu buraya yazarım.

bademthecatt

Her gün tarama yapmalısınız en az 20 dakika taramaya özen gösterin t r e n d y o l da bir ürün gördüm şu ara herkes paylaşıyor yüzeylerdeki tüyleri almak için baya etkili kıyafetlerde işe yarar mı bilmiyorum yorumlarına bakın isterseniz
Ürün jetcom hazneli kedi köpek tüy temizleyici kıl toz toplayıcı