Proplan Mama Acil

Gamze9901

Anket

ProPlan adult somonlu
(6 oy)
ProPlan derma somonlu
(2 oy)
Toplam (8 oy)

Arkadaşlar 1 yaşındaki dişi kedim için Proplan somonlu mamaya geçeceğim. Zayif bir kedi kilo almasını sağlamak istiyorum. Bu iki mamadan hangisi daha proteinli kilo almasini saglar bilenlerr aciklayarak soylerse sevinirimm

4 CEVAP

simbakedi

protein ve yağ oranları aynı. kilo aldırmak istiyorsanız bence kitten mamalara yönelmelisiniz

Midnightoil

Proplan kesin kilo aldırıyor, hatta kilo sarkan yağlanma şeklinde oluyor, biz fazla yağlanma yaptığı için kestik Proplan kullanmayı ama kilo alımı için 1 e 1.

Gamze9901

Proplan kitten somonlu mama bulamadım maalesef. Tavuklu da yasak mantarı olduğu için:(

Midnightoil

Proplan Morina ve Alabalıklı verebilirsiniz, bizimkisi bayıla bayıla yiyordu.