Renal Mama

sipsi77

Bulunduğum yerde veteriner yok.kedim böbrek hastası ve renal mama yemesi gerekiyor nereden alabilirim lütfen yardımcı olur musunuz?

3 CEVAP

Anonymus985465

Merhaba
Çok geçmiş olsun.
Ultrasonla muayeneden sonra böbrek büyümesi olduğunu söyleyip bana Royal Canin Renal mamayı açtım, ancak hiçbir şey yemediği, idrar ve kaka yapmadığı için veterineri değiştirdim.
. Biyokimya, hemogram ve idrar tahlilinden sonra idrar torbasının struvit kristalleri ile dolu olduğu, idrar yolunun tıkandığı tesbit edildi. Sonde takıldı. 3 gün sabahtan akşama kadar serum aldı. Virbac 1 struvite dissolution mama yiyor.
Royal Canin Renal mama 2 kg ve son tüketim tarihi Eylül sonu.
İsterseniz, kargo ücreti size ait olnak üzere gönderebilirim.

Anonymus985465

Ancak içerik olarak Virbac'ı tavsiye ederim.
Royal Canin veya Virbac web sayfasına veya instagram hesabına girip bulunduğunuz yere en yakın hangi veterinerde satıldığını öğrenebilirsiniz.
Size kargoyla gönderirler.
Ayrıca Renafelin, ve renal yaş mama da öneriyorum.
Tekrar geçmiş olsun.

Palyaco

Viyo böbrek sıvısı 150ml 2 tüp kullanmanız lazim günlük 20ml sanabella böbrek sağlığı mamasi tavsiyem iki üründe internetten sipariş verebilirsiniz viyo böbrek biraz pahalı ama cok etkilidir