Kalpsiz İnsanlar

Merhaba değerli hayvanseverler. Geçen gün benim okulumda bahçede bir kedi buldum. Simsiyah tatlı mı tatlı kapkara bir kedi. Yaklaşık 5-6 aylık falan. Adını Marsık koyduk arkadaşımla birlikte. Sonrasında ise herkes bunu seviyordu. Ertesi sabah okula gittiğimde takım elbiseli 2 lanet olası insan Marsık'ın fotoğraflarını çekiyorlardı. Dedim "Ne oluyor Marsık bizim kedimiz maması var suyu var dedik" Adam bize sahibi misiniz dedi. Hayır burada bakıyoruz dedik Tamam dedi. Şimdi Marsık'ı bulamıyoruz. Sabahtan beri ağlıyorum yarın rehberlikle ve müdür yardımcısıyla görüşeceğim. Kendimi çok kötü hissediyorum durmadan ağlıyorum. Yardım edin arkadaşlar...

5 CEVAP

Sutunannesi

Belki sahiplenmişlerdir ama keşke neden resmini çektiğinizi sorup muhabbet etseydiniz belki onlarda size sahiplenmek için çektiklerini anlatırlardı

akitalove

Sokkakta kalmasindansa birinin onu eve alıp beslemesi daha dogru olur siz sadece insallah dogru insanlarin eline gecmis olmasi icin dua edin

Yok hayır bu insanlarla konuştum yani bu olay birazcık daha avukat gibi insanlardı. Ve

BUGÜN ÖĞRENDİM CANIM KEDİM MARSIK HAYVAN BARIĞANIĞA GÖNDERİLMİŞ

. Onu eve alıp bir süre sonrada sahiplendireceğim sahiplenmek isteyen mesaj atabilir ,ilanı henüz koymaydım...

akitalove

Evet bende katiliyorum size

Sutunannesi

Peki neden böyle bir şey yapılmış artık sokaktaki kedileri de mi topluyorlar hangi şehirde yaşıyorsunuz