Pufy 3 Gun Oldu Cikmiyor

Derya2134

Yaklastimizda tisliyo istemiyomu bizi 3 oldu sahipleneli dun bitane corba yedirdim gunduz hep boyle biyerlere saklaniyo ama gece ortalikta kendi odamin kapisini kapattimda iceri girmek icin miyavliyo birde yaklastimizda hirliyo gunduzleri

6 CEVAP

emre3101

Rahat bırakın 3 4 gün ellemeyin gece siz yatarken ortalıkta geziyorsa evi tanıyordur ulaşacağı yerlere mama su ve tuvaletini koyun elinize yaş mama alın uzatın onu koklasin size yaklaşacaktır

Derya2134

Deniyoruzda yemiyor kaciyor ama gece biz yata girer girmez o ortaya cikiyor odalari defalarca geziyor sabah olunca yine boyle saklaniyor

Bir müddet bu şekilde olur evde yüksek seslerden kaçının..saklanacak yerleri kapatın ve küçük ödül mamaları atın önüne.. güvenini kazanmaya çalışın birkaç gün içinde alışacaktir.

emre3101

Emin olun çıkacaktır korkuyordur yeni eve yeni ortama gelmiş illaki korku vardır üstüne düşmeyin daha çok korkar bırakın kendi haline illaki çıkacaktır ordan

Derya2134

Gardolap koltuk alti baza alti heryere giriyo nereyi neyle kapaticam