Kusmaya Calisma

betulbakioglu

kedim ben okuldayken degisik sesler cikarip öğürmuş kusmaya calismis ama kusmamis malt kullanmiyorum ondan kaynakli olabilir mi kucuk diye baslamamistim malta simdi intermete bakiyorum almak icin

3 CEVAP

betulbakioglu

vets plus malt aldim simdi bu siteden☺️

Nhr54

Tüy dökme zamanı şimdi çok yalıyorsa kendini tüylerini çıkarmak içindir. Biz gimcat ınkini kullanıyoruz

bademthecatt

5-6 aydan itibaren malt vermeye başlayabilirsiniz mevsim geçişindeyiz çok tüy döküyorlar tüy kusmaya çalışmış olabilir malt kullanmalısınız gimcat,dr.clauders,zoovital,bio pet active kullanabilirsiniz