Virbac Bulamıyorum

svlcvrm

Merhaba. Kedimin hipoalerjenik mama kullanması gerekiyor. Kocaeli'de yaşıyorum. Veterinerimiz önce proplan verdi kedim asla yemedi. Şu an royal canin kullanıyoruz ama hayvancağız doyma duygusunu resmen kaybetti sürekli aç, sanırım içeriği kötü olduğu için böyle. Sorum ise şu; Virbac satan veterinerleri bulamıyorum. İstanbul, Kocaeli şehirlerinde virbac satan veteriner kliniklerinin isimleri neler acaba?

7 CEVAP

svlcvrm

Kategoriyi yanlışlıkla köpek yapmışım :(

bademthecatt

Virbac instagram sayfasına yazarsanız belki istanbul ve kocaelide bulunan klinikleri söylerler

Anonymus683514

Royal canin ile sürekli yemesi doymadığından değil mamanın tadı güzel geldiği için. Başka soruda da yazmıştım ben N&D verdiğimde örneğin Zencefil bir konserveyi kesinlikle tek seferde bitiremiyor gidiyor yaş mama dururken arada kuru mamayı yiyor falan hatta. Ama Royal Canin ve Felicia verdiğim zaman çıldırıyor.

İlk başta N&D tavuklu verdiğimde bayılana kadar yemişti, hatta gitti yaş mamanın yanında uyuya kaldı o derece yedi yani :) Ne zaman RC / Felicia tattı artık o kadar sevmiyor N&D mamaları.

Eğer RC sağlığına iyi geldiyse bence çok kafaya takmayın. Bulduğunuzda alırsınız. https://corporate.virbac.com/home/discover-virbac/virbac-worldwide.html?preventiframecaching=1 burada bir İstanbul ofisi gösteriyor. ORayı ararsanız yardımcı olurlar bence

Renklipati

İstanbul da benim gittiğim klinik satıyor virbac mama patiloji veteriner diye aratırsanız yardımcı olurlar mesaja dönüyor lar

Merhaba
Geçen hafta cumartesi buradan bir arkadaş için sordum.
Vetart Veteriner kliniği karşı ödemeli gönderdiğini söyledi. İstanbulda birçok klinikte mevcut.
Don Kişot Veteriner Kliniğinde de gördüm.

Palyaco

Kocaeli gebze cayirova animal home veterinerlik burda bulabilirsiniz

nmbaygol

Merhaba, Kadiköy´de Pet Nature veteriner kliniginde var.