Kedimin Kafasında Birşey Var

Kedimin kafasını sevince elimle böyle küçük kabarcıklar geldi. Kabuk gibi. Ama görünürde birşey yok. Ne olabilir sizce?

6 CEVAP

byzkpln

Bir yere vurmuş bundan kaynaklı oluşan şişlik olabilir yada mantar olabilir beyaz kabuk şeklindeyse ve tüylü bir şekilde kabuk dökülüyorsa mantar olma olasılığı daha fazla gibi ama yinede resim atsaydınız daha belirleyici olabilirdi.

Mantardan şüphelendim bende. Neden dolayı olur mu mantar nasıl geçer🥺🥺

Anonymus683514

Mantar herhangi bir yerden bulaşabilir kediden size de geçebilir o yüzden mantar şüpheniz varsa mutlaka kliniğe götürün

Sezgek

tarifiniz tanı için yeterli değil keşke görsel koysaydınız ben mantar olduğunu düşünmüyorum mantar daha bütün yayılım gösterir ve kabuklu olmaz farklı bir lezyonda olabilir ama ben her koşulda veterinere gitmenizi öneririm geçmiş olsun

@sezgek merhaba burdan bakabilir misiniz? Bağlantı (Link) açıklamasını girin