Kedimin Depresyonda Mı?

Merviiiss

Biz kalabalık bir aileyiz ve aile bireylerimden bir kaçı köye gittiler. Kedimle baş başa kaldık yanımdan ayrılmıyor habire mama istiyor miyavlıyoru ve canı sıkılıyor habire geziyor miyavlayarak ve çok mama yiyor. Sizce neden böyle oldu ? Kedi psikolojisini anlamak istiyorum

1 CEVAP

Efekilic

Kendini yalnız hissetmiş olabilir onunla miyavladığında ilgilenin oynatın düzelecektir ama üstüne daha çok düşmeye çalışın korkmayın 🐾