Birden İshal .

Miniss

Arkadaslar kedim 3 gundur akcigerde ödem sebebiyle tedavi goruyor.Her gün antibiyotik kullaniyor gittikce diskisi sovilasmaya baslamisti demin tuvaletini yaparken su gibiydi dışkısı cok korktum.Su an brit care gecis donemindeydik o yuzden de olabilir mi .Bu arada sabah veterineri de arayacagim

15 CEVAP

bademthecatt

Mamadanda olabilir antibiyotik tedavisindende olabilir antibiyotik kullanırkende ishal olabiliyorlar hekiminiz probiyotikle desteklemek gerek yarın mutlaka hekime danışın gerekirse kliniğe götürün geçmiş olsun

Miniss

Bir de bu veteriner ziyaretlerimizden sonra ogrenci oldugum icin son parama kadar harcadim. Yarin acik petshoptan biraz royal canin sensible almayi dusunuyorum.Brit Care i iade edebilme hakkımız var degil mi

bademthecatt

Evet mama kaynaklıdır yüksek ihtimalle brit careda ishal şikayeti çok var her kediye iyi gelmiyor royal canin sensible ishale iyi geliyormuş ama güvenilir bir petshop olmadıkça açık almanızı önermem bayat olabiliyor veya mama tanesi aynı olan mamaları karıştırabiliyorlar yavrucağın midesini daha kötü bozabilirsiniz o yüzden güvenilir bir yerden alın
Brit care iade etme hakkınız var çok kullanmadıysanız

Miniss

Evet açık almaktan korkuyorum ama guvendigim ve bilindik bir yer var oradan alicam .simdilik mecburen bu sekilde biraz idare edicem sonrasinda yeni mamaya gecis yaparim.cevaplariniz icin cook teşekkürler 💞

Miniss

Brit care i baya az kullandim iletisime gecicem bugun umarim degisim olur

bademthecatt

Rica ederim umarım :)

Palyaco

Brit care neler çektim 1 hafta ishal berbat bir mama içeriğinde sıkıntı var

Palyaco

Exclusion veya mera tavsiyemdir mamada ishali tamamen keser bu iki mama mideyi rahatlatır bağırsak florasini duzenler

Miniss

3 gundur probiyotik de kullaniyor soylemeyi unutmusum.Mama degisimiyle ayni anda olmasi cok kotu oldu.Sabah da konusucam ama mama kaynakli olsugunu dusunuyorum.

Miniss

Bizde aci bir sekilde öğrenmiş olduk su an ne kullaniyorsunuz.Ben sonrasinda bütçeme gore bozita ya da golosi alicam sanirim

Miniss

Aksam da karnindan guruldamalar geliyordu o zman anlamistim

Palyaco

10 ay önce exclusion geçtim ve düzeldi mamayi değiştirin düzelecektir

Nadenge

Eoyal canin sensible 33 bu süreçte sizi iyi gelecektir. Erkek kedim obur olfuğu için ishal olmaya çok meyilli. Biz durumu bu mamayla kurtarıyoruz. Petshoptan birkaç kilo kadar alın ilk 10 gün falan sadece bu mamadan verin direkt. Sonra kullanacağınız mamayla karıştırıp verirsiniz.

Miniss

Oneriniz icin teşekkürler ama su an butce olarak beni aşıyor maalesef ,ilerde kullanabilirim.Siz o ishal surecini nasil atlattiniz peki. Ben su an probiyotik veriyorum ayrica bugun royal canin sensible almayi dusunuyorum

betulbakioglu

brit care mama ishal sikayetli bir mama ondandir buyuj ihtimsle