Lütfen Akıl Verir Misiniz Ne Yapmalıyım

Seydagulec_

Merhaba sevgili pati dostları!!!
Apartmanımızda bi kedi var sahibi dışarıya attı her gün eve girmek istedi ancak sahibi istemedi ciflesti ve 3 yavrusu var acilen yuva bulmamız lazım eve alamıyorum ailem istemiyor 2kedimiz var cunku sitede de istemiyorlar lütfen acil yuva olucak onlarla ilgilenebilecek birisi var mi Allah rızası için yardımcı olun...Dışarıya aticaz diyorlar anne kedi tecrübesiz bir sürü köpek var öldürürler anneyi de 3 yavrusunu da. Bursada oturuyorum yardımcı olabilecek birileri çıkar mı ne yapmalıyım acil yardım eder misiniz Ramazan mübarek gün lütfen

11 CEVAP

Seydagulec_

Hepinize çok teşekkür ederim bu bebeklerin şansına birisi onlara yuva oldu şuanda artık güvendeler 😌😌😌

Casperbeyy

Bu insanlar neden böyle yapıyor ya ,bir hayvanı önce evine alıp sonra sokağa atmak nasıl bu kadar kolay onlar için yazık günah ya.inşaallah en kısa zamanda yuva bulursunuz hem anneye hem yavrularına

Siyamask

İnsanlar maalesef artık kendi doğurduklarını da sokağa atar oldu. Herkesin vicdanı kadar ömrü olsun. 🙏 Aynı şehirde olsak geçici yuva olmayı seve seve kabul ederdim. İnşallah en kısa zamanda güvene alabilirsiniz 🍀

Pikapru

https://instagram.com/sokakhayvanlari.bursa?utm_medium=copy_link
https://instagram.com/bursa.patili.canlar?utm_medium=copy_link
https://instagram.com/masum__gozler?utm_medium=copy_link
https://instagram.com/kedi_sahiplendirme?utm_medium=copy_link
Ayrıca sahibinden'de ve Twitter'da gönüllüleri etiketleyip de paylaşım yapabilirsiniz. Terk edildiklerini ve istenmediklerini de belirtin. Umarım güvenilir geçici veya kalıcı bir yuva bulabilirsiniz

Warriorsans

İnşallah hemen güzel bir yuva bulunur çok üzüldüm bu kadar kolay ve normal olmamalı bir hayvanı terk etmek :(

dilanbulent

Petlebi dahil, sahiplendirme ilanı olan tüm sitelerde paylaşım yapın. Ayrıca kendi şehrinizde bulunan kedi sahiplendirme instagram sayfalarına da ilan verin.

Ozzey

Hayvan derneklerine de yazin. Isim veremem ama Bilinen hayvanlara yardim eden kisilere de yazin. Veterinerler de yazin. Insallah biri alir. Standart bir dilekce gibi durumu net anlatir mesaj yazin. Her yere gonderin. Allah yardimciniz olsun. Bursada besleme yapilan bir yer var mi sokaklari gezin. Besleme yapan birini gotursenz rica edin.belki basta guvenmediginden atar yapar ama sokakta da olsa bakar belki. Bir de bursda ilan acin. Allah yardimciniz olsun.

Ozzey

Foyogeaflarini koyun

Ozzey

Fotograglarini da atin

Seydagulec_

Bursadaki tüm sayfalara attım geri dönüş olmadı evde de kendi kedilerim var alamıyorum gerçekten çok çaresizim şuan

Seydagulec_

Site içerisinde ben görmeden birkaç kişi yavrulara ellemiş hiç güvende değiller s o h a y k o , p a w g u a r d bunlara da attım inşallah anne yavruları reddetmez zaten ilk anneliği olduğu için tecrübesiz:(((