Brit Care Kullananalar

Miniss

Merhaba arkadaslar ben buradan brit care tavsanli mama aldim ama benim kedimde ishal yaptı,buradan iadeyi kabul ettiler ama hediye urunlerin fiyati kesiliyormus bu sekilde baya kesinti olucak.Acil yeni mama almam gerektigi icin isteyen olursa 170 tl ye satabilirim .cok cok az kullandim aciliyeti oldugu ocin uygun foyata verebilirim.Petlebiden almistim fotografini ekliyorum

16 CEVAP

Miniss

Demin internetten golosi aldim ama yarin bile vermeye korkuyorum:(