Brit Care Kullananalar

Miniss

Merhaba arkadaslar ben buradan brit care tavsanli mama aldim ama benim kedimde ishal yaptı,buradan iadeyi kabul ettiler ama hediye urunlerin fiyati kesiliyormus bu sekilde baya kesinti olucak.Acil yeni mama almam gerektigi icin isteyen olursa 170 tl ye satabilirim .cok cok az kullandim aciliyeti oldugu ocin uygun foyata verebilirim.Petlebiden almistim fotografini ekliyorum

16 CEVAP

Gimlihanim

Gereksiz bir tartışma yaşanmış bence burada. İlla bir mamanın içeriği iyi diye kedinize yaramasını bekleyemezsiniz. Öyle olsaydı zaten bu kadar mama araştırması yapmazdık. Brit care in ishal sorunu yarattığını hep söylerim. Ama tüm kedilerde değil. Denemek gerek. İstemeyen riske girmez, denemez. Çok iyi içeriklere sahip mamalar bazı kedilere iyi geliyor. Bazılarında çeşitli sorunlara sebep oluyor. Burda brit care i önerenlere kin tutmak manasız.

Sezgek

arkadaş bana özelden mesaj da yazmış geri dönüşü de yaptım bende burda brit care hakkındaki olumlu yorumlar okuduktan ve ishal yorumlarını da göze alarak brit care e geçiş yaptım biz de ishal sorunu olmadı, olmadı yani yukarıda bir hanımefendinin bu yorumlardaki pasif agresif davranışlarına gerçekten anlam veremiyorum ne diyeyim yalan mı atayım hayvan helak oldu mu diyeyim ne diyeyim aksine en büyük sıkıntımız olan alerji problemini çözdük ayrıca bilmiyorum havaların ısınması da etkili mi ama bana mamayla da alakalı gibi geliyor yavrumun su içmesi arttı normalde koyduğum suyu ertesi güne kadar bile bitirmeyen kedim için iki farklı yere su koyuyorum akşama kadar bitme seviyesine geliyor (aşırı çok da içmiyor merak etmeyin) kilosuna göre önerilen bir su bardağı suyu rahatlıkla içiyordur hatta biraz geçiyordur bence o yüzden o kadar çok seviniyorum ki su olayına yani ne yapalım istiyorsunuz arkadaşım hayvana kötü gelmemiş kısa vadede iyi etkiler gördüğümüz mamayı gömelim mi ne ya da zorla yavrularımızı ishal mi yapalım napalım biz manyak mıyız ki hayvanlarımız ishal olduğu halde yok ya harika mama bu diye devam edeceğiz ben kendi deneyimlerimi yazarım sen denersin denemezsin sana kalır kimse kafana silah dayamıyor sonuçta git brit care mama al diye yani ben uzun süre proplan kullandım kızıma iyi geldiğini de sanıyordum kızı obez yapmışım farkında değilmişim iyi ki de bu siteye girmişim iyi ki de araştırıp içerik okuma hakkında bilgi öğrenmişim ha firmaların içerikleri hakkında ne kadar doğru söyledikleri tartışılır artık o Allah'a kalmış bir şey ama bu konuda ND ye de güvenemezsin Acana ya da güvenemezsin Orijene de adamların yazdıklarına göre inanıp yorum yapmak zorundasın yani salın artık insanları ya kimse kimseye zorla mama aldırmaya çalışmıyor iyi gelmeyen iyi gelmedi desin iyi gelen de bana iyi geldi dedi diye linç yemesin saçmalık gerçekten

dilanbulent

Elbette memnun olanlar var. Ama kullananların çoğunda ishal şikayeti var. Azımsanamayacak kadar şikayet oranı var bu mamanın. Tepkim o yüzden. Bir mamanın bu kadar şikayet oranına sahip olması hiç iyi bir şey değil.

dilanbulent

Yanlış anlamayın size lafım yok da bu Brit Care denilen markayı övenler umarım görürler artık 10 kediden 8-9 tanesini ishal yaptığını. Önermeyin şu mamayı kimseye.... Hem insanlar mağdur oluyorlar hem kediler mağdur oluyorlar. Yazık günah. İçeriğinde bilmem şu kadar et varmış diyerek insanlara övüyorlar hiçbir bilgileri olmadan, allah aşkına şu şikayet oranlarına bir göz gezdirin. Almayın şu mamayı. İçeriği kağıt üzerinde güzel gibi gözükse bile belli ki içeriğinde oturmamış bir şeyler var alan kedilerin yarısından fazlasını ishal ediyor bunu göremeyen çok insan var hala utanmadan bu mamayı övenler var bu sitede, çok şaşırıyorum. Benim kedimi ishal yapmadı çok iyi geldi diyor bazıları da. 10 kediden en az yarısı ishal oluyor bu mama yüzünden, senin kedine iyi gelse ne yazar? Kedilerin en az yarısını ishal etmek nasıl büyük bir şikayet oranıdır biliyor musunuz siz?

beyzathemoc1

Mama harika demedim içeriği gayet güzel mamaya leke sürmenin anlamı yok çok merak ediyorum brit kötü diyenler kaç mama denemiş ben 20 civarı mama denedim alt segment üst segment ama hiçbirine çamur atmam çünkü benim kedime yaramadı diye niye mama kötü diyeyim deli miyim ben içeriği kötüyse kötü derim sadece

dilanbulent

Sakın yanlış anlaşılmasın lafım size değil, bu mamayı övenlere, insanlara tavsiye edenlere.

Miniss

Evet anlıyorum ben kademeli ve cok az kullanmama rağmen su gibi ishal oldu ama tamamen mamaya baglayamiyorum cunku antibiyotik kullaniyor su an o da sebep olabilir

dilanbulent

İnanın bana mamadan kaynaklı olduğuna her iddiaya girebilirim. Mama geçişlerinde eğer kontrollü geçiş yapmazsanız kedinizin ishal olması normal bir durumdur bu her mama için geçerli. Ama bu Brit Care isimli mamayı istediğiniz kadar kontrollü verin, çoğu kedide bitmek bilmeyen bir ishal başlıyor. Anca mamayı değiştirdiğinizde geçiyor. Ve utanmadan hala bu mamayı bu sitede övenler var. Hiç mi utanmıyorsunuz şu kediler hatırına harbiden merak ediyorum, şu şikayet başlıklarından bile utanmalısınız bence övdüğünüz için. Bu sitede bu mamayı övenlerin yemin ederim üyelikleri iptal edilmeli. Bu mamayı insanlara tavsiye etmek ile, kedilerin kötülüğünü istemek arasında hiçbir fark yok benim gözümde.

beyzathemoc1

İyi gelmemesinin nedeni içeriği her bünye kaldırmaz gayet güzel bi içeriği var herkesin yaradı dediği nd bizimkilere yaramazken kimsenin yaramıyo dediği brit yaradı mamanın suçu yok hiç boşuna laf yapmayın

beyzathemoc1

Tahılsız mamalarda ishal daha çok olur genel bi bilgi bu

dilanbulent

Sizin kedinize iyi geldiğine göre harika bir mama olmalı. Şikayet edenler de hep boşuna şikayet ediyor. Alanların çoğu ishalden şikayetçi ama sonuçta sizin kedinize iyi gelmiş harika ötesi bir mama olmalı hemen sipariş ediyorum

dilanbulent

İnsanlar bu mamayı boşuna şikayet ediyorlar çok haklısınız

Bu mamayı ben de bu sitedekilerin tavsiyesi üzerine aldım. Gidip Enjoy alsam Jungle alsam daha iyiydi en azından karnı doyardı kedinin. Bitmek bilmeyen ishalden dolayı günlerce neler çektiğimizi bir ben bir allah bilir, bir de masum kedilerim bilir. Neye dayanarak bu mamayı övüyorlar hayretler içerisindeyim. Sitedekilerin tavsiyesiyle aldım, aldıktan ve ishal şikayetlerinden sonra baktım ki birçok kişi bu mamadan şikayetçiymiş zaten. İnsanlara acımanız yok bari masum hayvanlara acımanız olsun da şu mamayı tavsiye etmeyin kimseye

beyzathemoc1

Whiskasın da memnuniyeti çok fazla (kısa vadeli) o zaman ona da iyi deyin :Ddd ilerde sorun oluşuyor diyeceksiniz briti 10 yıl kullanıp pişman olan birini gösterin susarım

Miniss

Cogu kediye iyi gelmiyor ama memnun olan bir kısım da var demek ki .ben kedim kucukken yavru icin olanini kullanmistim ve dışkısı gayet normaldi ona guvenerek aldim