Dişi Kedimi Kısırlastırdım.3 Gün Oluyor Bugünle Sargısını Çıkarmalı Mıyım?

Mrobot

Kedim sürekli sargısını ısırıyor yalıyor.3 gün sonra çıkarabilirsiniz dendi.Ama hâlâ dikişler duruyor.Cıkarırsam onu da yalayacak.Ama sürekli sargısıyla oynuyor

1 CEVAP

cat_expert

Deri üstüne dikişli sargı mı yaptılar?

Dikişini koparmaması için ve yakalalık takmamak için biz de aynı şekilde deri üstüne dikişli bandaj uygulattık bizim ki de ilk zamanlar bandajı çekiştirdi durdu, mümkün mertebe gözümüzün önünde tutup dikkatini dağıtmaya çalıştık, sevindirici olan dikişlerine hiç ulaşamadı operasyon yarası çok çabuk iyileşti fakat bandajı çektiği için biraz tahriş oldu bandajın çevresi onun için de krem verdi hekimimiz 1 hafta sonra tamamiyle düzeldi. Operasyondan 5 gün sonra bandajı çıkartmıştı hekimimiz.