Hasta Kedimi Nasıl Neşelendirebilirim?

mommymercury

Kedim KBY hastası ve çok ağır bir tedavi sürecinden geçiyor. Ayağa bile kalkacak hali yok. Onu az da olsa mutlu etmek, neşelendirmek için ne yapabilirim? Fikriniz varsa lütfen belirtin, teşekkürler.

3 CEVAP

gokhansultan

Bir kediyi en çok sevgi ve yaş mama mutlu eder. Veterinerinize danışarak k/d yaş mama verebilirsiniz. Çok geçmiş olsun

sevilay28

Benimki de şu an hasta. Yapmadığım şebeklik kalmıyor ama şu an ona en keyif veren şeyin pencereden Kuş izlemek olduğunu fark ettim. Camın önüne ekmek koyuyorum ve bekliyoruz :)

Ozlemcakil

Kuş izlemesi laptopda kediler icin olan cizgi filmler balik balik nemo filan da olur ve gecmis olsun