Kedimin Tuvaleti

rickgrimess

Merhaba ben kedimin mamasını değiştirdim de eski mamayı yediği zamanlar günde 2 kere kakasını yapıyordu.şimdi ise günde bir kere yapıyor.bu iyi birşey mi kötü birşey mi bilemediğim için size sormak istedim.cevaplarsanız sevinirim

4 CEVAP

D-O

Mamaya alisma surecinde oldugu icin olabilir. Kakasi sert ve kucuk toplar halindeyse biraz kabizlik yapmis olabilir. Su icimi az ise malt kullaniminiz azsa da etkileyebilir. Biraz takip edin derim. Direkt kotu iyi demek zor bence.

Baska fikirleri onerileri olanlar da yazarsa iyi olur

MMiamu01

Mamanın içeriği ile ilgili olabilir.İcerigi iyi bir mama ise daha az yapıyorlar diye biliyorum

Gimlihanim

Mamanın kedinize ne kadar iyi geldiği ile alakalı bildiğim kadarıyla dışkı durumu. Daha az yapıyorsa demek ki kedinize eski mamasından daha çok yarıyor bu maması. Geçişi yeni yaptıysanız geçişten kaynaklı da olabilir.

fanajal

Bi kere yapmasi daha iyi işte az zahmetli...Keske benimkide bi kere yapsa...