Kedim Ne Cins?

Poyraz98

Annesi siyah renk bombayı cinsine benziyordu babasını bilmiyorum. Sokak kedisi diye biliniyor bizim buralarda yada tekir kedi diye fakat internete tekir kedi yazınca daha turuncu beyaz siyah karışımlı kırma kediler çıkıyor bu kedimin çizgileri ve benekleri çok belli gözleri kocaman bu sitede 6-7 tane bu kediye benzer ırkları gördüm mısır faresine daha çok benziyor veteriner hekim hemen anlar mı acaba çok merak ediyorum cinsini.

6 CEVAP

Bende sokakta böyle kediler görüyorum. Muhtemelen tekirdir. Bu arada çok tatlı, cinsi önemli değil bence :)

Demekki ponçik şey sizi kendine bağlamış. Güzel günler sizi bekliyor :D

Zehramira

Bengal kedisi bu :)

Poyraz98

Teşekkür ederim önemli değil tabi ama ilk defa sokaktan aldıgım kedi bu kadar değişik geldi :)

Poyraz98

4 yıl annesine baktık fakat evde durmak istemiyordu bahçede baktık bir kangal köpeği öldürdü 4 yavrusu vardı tek sağ kalan bu olunca evde bakmaya karar verdik

nifito

Tekir kedi.