Ad Res E Mama Ya Da Pati Mama Sitesi

Pikapru

Bunları kullanan var mı acaba güvenilir mi tekrar yazmak istememiştim yer tutmamak için ama filtreleme kısmında bulamadım arattım alacağım mama buralarda 100-150 lira daha uygun o parayla da ekstra yaş mama alırım diye düşünüyorum eğer güvenilirse :(

5 CEVAP

Warriorsans

Hiç alışveriş yapmadım ama a d r e s e mama güvenilir diye biliyorum

bademthecatt

A d r e s e m a m a da baktımda bazı mama fiyatları daha uygun daha önce alışveriş yapmış olan varsa bilgilendirebilir mi?

Nyxxx

Pati mamadan geçen hafta alışveriş yaptım sorunsuz ve hızlıca geldi(İstanbul içi)

Heavenly

O hataya bir kere düştüm geçen günlerde ******** üzerinden Kuzeypazarlama diye bi yerden N&D aldım buraya göre biraz daha ucuzdu kampanya indirim numarası çektiler aldım sahte çıktı. sonra ardına düştüm o başka bir yerden temin ettiğini söyledi orayı aradım orası başka bir yerden temin ettiğini söyledi en son N&D üreticisi Farminayı aradım Farminada kendi markasına zarar gelmesin piyasadaki N&D ürünlerinin arasında sahtede varmış demesinler diye sahte mamaya sahte değil dedi :) yani dikkatli ol derim

TugbaAytekin

Bende gecen gun sordum a.d.r.ese mamayi. Cevap alamadigim icin oradan almadim malesef. E.vinemama sitesinden aldim