İsim Önerisi

ByTogi

Merhabalar
Bir buçuk aylık Amerikan bobtail dişi bir yavrum var. İlk defa bu kadar küçük bir kedi sahiplendim ve bakımını eksiksiz yapmaya çalışıyorum.
Fotoğraflarda pek belli olmaz belki ama gözleri mavi, tüyleri grinin elli tonu ve siyah. Gayet oyuncu ve avcılık psikolojisi gayet yüksek bir oyuncu.
İsmini koymakta zorluk çekiyorum ve sizden yaratıcı fikirler bekliyorum. Teşekkürler.

18 CEVAP

samcoo25

The Last of Us’dan Ellie, Horizon Zero Dawn’dan Aloy, Valhalla’dan Freydis, Ari olur Lynx olur vs vs… örnekler ilgi alanlarına göre çoğaltılabilir .. Tüm bunlar kişisel tercih, zevk sizde bitiyor ..

  • Sadece ufak bir tavsiye; eğer İngilizce isim takılacaksa günümüz X kuşağını baz alarak ekstra bir Türkçe isim koyulmasında yarar var lakin kedinizin ismini sorana laf anlatması saatler sürebilir.. yaşandı :)

oamac26

Ben ezel dizisi hayranı olduğum için kedime Ramiz ismini koydum. :))
Alka
Pastel
Çiço
Ramço

ByTogi

The walking dead dizisini tren var mı? Dizinin ilerleyen sezonlarında oraya muhteşem bir karakter dahil oldu. Dizinin şimdi 11 sezonunu izlemeye başladım ve puzzle tamamlandı.
Kızımın adı
Michone (mişon)

Değerli yorumlarınız için teşekkürler.