Beledıyede Aşı Köpek Içın

Nidadenizzz

Arkadaşlar köpeğim 4 yaşında falan 1 yaş aşıları falan veteriner de olmuştu ama hiç belediyeye yaptırmadık bedavaya yapılıyormuş yaptirircaz kuduz ve karma vs nasıl sizce bir fark varmı

2 CEVAP

Pikapru

Karma aşıların bedava yapıldığını sanmıyorum ya. Kuduz aşısı ilçe ve tarımda 5 liraya vs yapılıyor daha önce yaptırdım ama karma yapılmıyor bildiğim kadarıyla

sultansbutler

belediye sadece kuduzu bedava yapar. ayrıca oraya giderek köpeğinizi viral hastalıklarla başbaşa bırakırsınız. hiç bulaşmayın yani.