Kağıdı Yemiş Mi Anlamadım

Heratiko

Merhaba arkadaşlar
Benim bıdık öbür bıdığın ultrason çıktısını yemiş mi yoksa oynayıp bir yerlere mi atmış anlamadım. Eğer bu kısım yenildiyse ne yapmalıyım? Başına gelen var mı aydınlatırsa sevinirim.

11 CEVAP

ByTogi

Olay mahallinden alınan örnek cisim incelendiğinde yemiş olabileceği çok yüksek bir ihtimal :)
Veterinize danışmanızı tavsiye etmekle birlikte şahsi düşüncem kedilerin yiyebileceği yememesi gereken en masum cisim kağıttır herhalde.
Geçmiş olsun.

gokhansultan

Bizimki de geçen gün "bu ne böyle zam mı olur" diyerek bir faturanın hatırı sayılır bir kısmını yemiş :) Sorunları yok sayarak onlardan kurtulamazsın dedim ve maltını yedirdim. Yediği faturayı hak ettiği yerden çıkardı attı muhtemelen :) Siz gözleminizi yapın dışkılaması normal sayı ve boyuttaysa sorun olmaz :)

Sezgek

yemiş olma olasılığı çok yüksek bizimki de yiyor çünkü ortada bırakırsam bir kaç kere vardır elinden almışlığım ama dışkıyla atar diye düşünüyorum sadece mürekkepli bir çıktı olduğu için boya zarar verir mi emin olamadım vetenize telefonla danışabilirsiniz bence geçmiş olsun

Siyamask

Kedime ne kadar dikkat etsem de bazen not kağıtlarını yiyor. Özellikle en sevdiği renkli kağıtlar 🥲
Bir sorun yaşamadık. Günlük malt veriyorum ve dışkısını takip ediyorum.

Heratiko

Ben de malt kullanıyorum önceden ip yemişliği kum yalamışlığı da oldu veterinerimiz vitamin eksikliğinden kaynaklı olabileceğini söyleyip vitamin vermişti. Ama bu kadar büyük parçayı ilk defa yaşıyoruz şu an umarım dışkısıyla atar dediğiniz gibi :( atmazsa zaten vet yolu gözüktü

bademthecatt

Benim yavrum genelde parçalayıp bırakıyor ama yemiş olma ihtimalide yüksek düzenli malt verip dışkısını takip ederseniz bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum

Gimlihanim

Kopan parçayı bulamadıysanız muhtemelen yedi. Takip edin mutlaka birkaç gün. Dışkılaması normalse bir sorun yoktur. Malt miktarını biraz arttırabilirsiniz. Geçmiş olsun 🙏🏻

sevilay28

Ben de bir sorun olacağını sanmıyorum, malt vermeye devam ederseniz bence de dışkıyla atacaktır :) ilkokulda arkadaşlarım kağıt verdi bir de.. Bişey olmadığına göre o kadar da zor değil hahahhsg

MMiamu01

Bizde böyle bir sorun yaşadık mama paketinin bir kısmını yemişti.Bende malt yedirdim hemen çok büyük bir sorun olacağını sanmıyorum

Heratiko

Bademthecatt

İşte kayıp parçayı bulamadım :) bırakın tek parça halinde bulmayı parça pinçik eder normalde bulduğu kağıdı ama bu sefer parçacık bile yok🥲 umarım yaşamayız sorun

Heratiko

Gokhansultan

Faturayı yemiş olması çok manidar olmuş 😂

Hepinize de ayrıca cevaplarınızdan ve tecrübelerinizi paylaştığınızdan dolayı teşekkür ederim çok 🙏🏻