H E P S İ B U R A D A Veteriner Toptan İsimli Satıcı Güvenilir Mi

bademthecatt

Elimizdeki sprey bitti crystalin alıcam bu satıcıda 49tl daha önce alışveriş yapmış olan var mı güvenilir mi veya hangi siteden ve satıcıdan crystalin temin edebilirim?

4 CEVAP

Sezgek

yani biliyorum veterinerler pahalı satıyor ama ben en son 200 ml'ni 200 liraya aldım dolayısıyla bana ucuz geldi n h p m a r k e t diye bir site var resmi satıcısıymış crystalin nin bir oraya bakın derim ben elimdeki bitince oradan alacağım

Miniss

Direk markaya guvenilir satıcıları sorabilirsiniz biyle konularda ilgililer diye biliyorum

Palyaco

Cok sahte satan satıcı var

bademthecatt

Evet haklısınız ucuz sahte ürün çok var o satıcıya bakıcam teşekkür ederim :)