Kedi Maması Kampanyası Varmı ?

Geçenlerde N&D nin 1.5 kgsini 160 TLye satan bir site vardı ve burda bir arkadaşımız bizimle paylaşmıştı bunu. Bunun gibi bildiğiniz, uygun fiyata bir mama satan site varmı bildiğiniz ?

6 CEVAP

Gimlihanim

O sitede kampanya vardı. Pet zz s hop. Hala bazı mamalar vardı dün bakmıştım. Şu ara her yerde hemen hemen aynı fiyata satılıyorlar. Öyle çok fazla bi indirim de yapmıyorlar malesef benim bildiğim kadarıyla.

Anonymus985465

Petlebi'de
Ayrıca google'a petlebi Nisan 2022 indirim kodu yazarsanız %10'a kadar kod no.su alabilirsiniz

Palyaco

İndirim kodu yüzde 10 6269321 hayırlı qlisverisler olsun petlebi indirim kodu

Miizantrop

Ya bu hayvanların parası mı var. Bu mamaların paralı olması bile saçmayken gelen zamlar inanılır gibi değil. 6 ay önce 10 kg royal mama 500ken şuan 1000₺ küsür. Kampanya takip etmekten bıktım ya

Miniss

İzmirde oturuyorsaniz zoo petshoplarinda %30 indirim var

ayselngx

Gerçekten neden mamalar bu kadar pahalı?