Lavital Ve Mystic Nasıl

Merhaba mama araştırıyorum kedim kısır ve böbrekleri hassas iki mama buldum ama içerik hakkında pek bilgim olmadığından emin olamadım acaba fotoğraflara bakıp yardımcı olabilir misiniz ilk attığım lavital ikincisi mystic

9 CEVAP

dilanbulent

Böbreklerinde problem var ise veterinerlere özel seri mamalardan kullanmalısınız. Evet pahalı hepsi ama bu söylediğiniz mamalar uygun fiyatlı mamalar, içerikleri iyi değil. Böbreklerinde sorun olan kediye bunları alırsanız daha da kötüleşir, mamadan tasarruf ettiğiniz paranın 2-3 katını veteriner masraflarına ödemek zorunda kalırsınız ileriki zamanlarda....

Palyaco

Myfood hassas olan mamasını tavsiye ederim kuzulu sodyum ve magnezyum dusuk kisir kedilerde olur bu mama 97 tl malt hediyeli bi düşünün derim suan aldım ben memnunum cok

Hills çok pahalı şu an kullanamam

İçerikler için link bırakıcam buraya fotoğraf 3 tane olduğu için pek detaylı olmadıBu mystic. Bu lavital

beyzathemoc1

Böbrekleri hassassa hills daha iyi olur k/d mama bu mamalar düşük segment olduğu için önermem ben veteriner kontrolünde renal şuruplarla beraber kullanın bunlardan kullanacaksanız

gokhansultan

Kedilerde böbrek rahatsızlıkları ayrı bir önem arz ediyor. Bence en azından diyetisyen bir veterinere bu mamalar konusunda danışmanız sizin yararınıza olacaktır. Kendi fikrim ise bu mamaların kedinize yaramayacağı yönünde. Maalesef ucuz etin yahnisi sonucunu doğurma ihtimalleri çok yüksek.

Hmmm anlıyorum peki şöyle anlatsam daha açık olur sanırım bir ara çok bağırıyordu röntgene götürdük tahliller yaptık çok sağlıklı çıktı ben de o yüzden malt kullanmaya başladım ve eski mamasını sterlised mama ile değiştirdim veterinerle konuştum daha uygun fiyatlısı için ve içerik karşılaştırması yapıp briti önerdi