Kedim Kopuk Kustu

patatess

1,5 yasinda kisir disi bir tekir kedim var bu zamana kadar cok sukur herhngi bir saglik problemi yasamadik. ama kedim bugun kopuk kustu veterinerimiz bunun dogal oldugunu soyluyor. benzer durumu yasayanlar var mi merak ediyorum

2 CEVAP

Pamuk_42

Tüylerini yaladiklari için olabilir yaladiklari tüyler migdelerinde buyuyo ve çıkartmak istiyorlar malt macun alın karnındaki tüyler dickisiyla birlikte dışarı çıkar ve rahatlar

Ozzey

Takip edin. Yemesi icmesi nasil. Tekrar kusacak mi kusarsa fotograf cekin. Kusma devam ederss yine veterinere haber verin. Gecmis olsun