Kedi Göz Sağlığı

Firus

Kedimin bir gözü ağlamış gibi sulanıyor. Sebebi nedir ve ona ne iyi gelir bilen var mıdır?

1 CEVAP

aslihan_e

Bebekliğinden beri sürekli akıyor geçmiyorsa kalıcı olabiliyor. Ama birden bire ortaya çıktıysa düzelebilir. Neden veterinere götürmüyorsunuz? En basiti ılık çay demi ile pamukla hafifçe kompres yapabilirsiniz. Eğer çözüm yoksa terramycin göz merhemi mikrop kaynaklı kedi göz rahatsızlıklarına birebir geliyor ama önceliğiniz veteriner olmalı. Altında yatan virüs enfeksiyonu ya da ciddi göz rahatsızlığı olabilir. Kediniz aşısızsa nezle kapmış olabilir ya da koronadan dolayı akabilir.