Bu Normal Midir?

Esims

Arkadaşlar kedim(dişi) kısırlaştıralı yaklaşık 10 gün oldu ve son 2 gündür karnında-dikişinin olduğu yerde bu şekilde şişme var. (Estetik dikiş oldu bu arada) bu normal midir? Kedisinin başına böyle bişey gelen oldu mu

4 CEVAP

Baliminannesii

Benim kedimde de olmuştu. Ödem toplamış demişti veteriner. Kendiliğinden geçti bi ara tekrarlamıştı çok hareketli olduğu için sonra komple geçti çok şükür. Dikişler biraz iyileşene kadar çok hoplama zıplama yapmasa iyi olur

Gimlihanim

Bize iyileşirken bir miktar şişmesi normal demişti veterinerimiz. Şişmişti de. Ama sonra geçti. Siz de bir kontrol ettirin isterseniz, içiniz rahatlasın.

NorthNight

Deri altındaki kas dokusuna da dikiş atıldığı için şişme yaşanıyor, doğal bir süreç endişelenmeyin. Ortalama 1 ay içinde yavaş yavaş dağılıyor.

Sezgek

Ben yaşamadım ama burda yaşayan çok arkadaş olmuş ve bir süre sonra geçtiğini söylemişler dolayısıyla sizinki de geçecektir diye düşünüyorum ama emin olmak içim vete danışabilirsiniz geçmiş olsun