Kedim Her Şeyden Korkmaya Başladı

zeynepbeyza

Geçen gece karanlıkta koşarken terliğime çarptı ve çok korktu. Şimdi her şeyden korkuyor. Odama girmeye bile korkuyor. Oyun oynarken ayağına başka bişey değince hemen zıplıyor. Ne yapabilirm düzelmesi için ? Çok üzülüyorum

2 CEVAP

Sezgek

Ah bu pisicikler böyle şeylere çok çabuk koşullanıyorlar ne yazık ki zamanla geçedebilir korku ne yazık ki kaladabilir benim minnak da korku kalıcı olmuştu mesela inşlh siz de yavaş yavaş geçer

zeynepbeyza

Ay inşallah. Rahat rahat oyun bile oynayamıyor :(((