Kedim Tuvaletini Yapmadan Önce Miyavlıyor.

Mrobot

Kedim tuvaletini yapmadan önce bi 10 saniye miyavlıyor.Ama yaparken sorunu yok.Tuvalete girmeden miyavlıyor.Genel sağlığında da sorun yok.Hal ve hareketlerinde de oynuyor koşuyor yeme içmede de sorun yok .Yeni kısırlaştı ondan kaynaklı olabilir mi ?

6 CEVAP

zeynepbeyza

Minnoşta girmeden önce miyavlıyordu aslında hâlâ miyavlıyor. Girdikten sonra sesi çıkmıyordu. Ama yüksek yerlere atlarken birkac damla çiş kaciriyordu. Veterinere gittik mesanede strüvit taşı vardı ve böbreklerde büyüme vardı. Tedavi olduk. Üriner mama kullanıyoruz. Bir ara miyavlaması artmıştı o zaman da anal kesesini sıktı doktor. Şimdi nadiren bir kere miyavlayıp giriyor. Britcare üriner mama ve bio urinamin tablet kullanıyoruz.

Sezgek

Bence bir veterinere danışın derim Zeynep hanımın değiştiği kristal ya da başka bir sorun olabilir çünkü normal bir davranış değil geçmiş olsun

justtfelix

Kesinlikle bir veterinere görünmekte fayda var. Bizde de üriner sorunlar var ve temmuzda bir yıl olacak hala çok sıkıntı yaşıyoruz. Bu önemsenmeyecek bir konu değil malesef

Palyaco

Kizilcik hazırlayın 1 yemek kaşığı kizilcik 1 bardak sıcak su press makinesinde 20 dakika bekletin sonra süzün haftada 3 sefer kedi çorbasına 1 çay kasigi ekleyin karıştırın kalan kizilcigi cam kavanozda dolapta saklayın

Gimlihanim

Bence veterinerinize danışın idrar yolları ile alakalı bir sorun olabilir belki. Eğer öyle bir şeyse erken müdahale etmiş olursunuz. Geçmiş olsun. Umarım ciddi bir durum değildir 🙏🏻

bademthecatt

Geçmiş olsun ağrısı olabilir mutlaka hekime danışın