Yabancı Cisim

Miniss

Kedimin fotograftakinin aynisi olan oyuncagi vardı.Dun okula giderken saklamayi unutmusum geldigimde kuyrugundaki tuyler yoktu.Sizce yutmus mudur.Su an keyfinde vs bir sıkıntı yok.bugin dışkısında da bir sey yoktu

6 CEVAP

bademthecatt

Parçalayıp saklamış olabilir bazen öyle huyları olabiliyor yada oynarken başka bir yere götürmüş olabilir bulamazsanız yutmuş olabilir düzenli malt verip dışkı kontrolü yapın

D-O

Benim kedimde de ayni oyuncaktan var ve ayni sekilde ucundaki tuyu yemisti diskisiyla 2 gun sonra cikardi siz de takip edin malt verin. Yediyse cikarmasi lazim, veteriner hekimimiz bize 2 gun sonra cikarir çıkarmazsa getirin demisti.

Bu oyuncagi ve benzer sekilde tuyleri olan oyuncaklari artik vermiyorum cunku benimki bunlari yemeye meyilli :D siz de pek vermeyin bence

Miniss

Teşekkür ederim .Bu aralar malt da yemiyor zorla patisine suruyorum mecburen:_(

teddybal

Fare kuyruğu yutan kedi için daha önce sorulmuş böyle bir soru var;
https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/121077-acilyabanci-cisim

Gimlihanim

Bulamazsanız yutmuş ya da parçalamış olabilir. Umarım yutmamıştır. Yine de her ihtimale karşı veterinerinizle de iletişime geçmenizi tavsiye ederim.

Miniss

Evet tuylu oltalari da oynarken koparip yemeye calisiyordu o yuzden oynadiktan sknra hemen kaldiriyordum ama dalginligima geldi unuttum.Bu arada simdiye kadar aldiklarim arasinda en sevdigi oyuncak buydu