Petlebi Fiyat Yüksekliği

sivaslim

Merhaba arkadaşlar çoğu mamaları burdan ve farklı sitelerden kontrol ediyorum genelde en yüksek fiyatlı site petlebi oluyor. Petlebi neden indirim uygulamıyor. İndirimli dediği ürün bile başka sitelerde daha uygun fiyatlı ben bu işten birşey anlayamıyorum

8 CEVAP

Gimlihanim

Evet petlebi biraz daha pahalı. Ama orijinalliği garanti olduğundan ben bazı ürünleri riske atmamak için buradan alabiliyorum. Petlebi gibi güvenilir ve daha uygun yerler de var. Ko la y ma ma, pet zz s hop, mar ka ma ma, pet bu ra da vs. Oralara da bakıp en uygun fiyatlıyı alıyorum genelde.

oamac26

Evet fiyatlar normalinin 60-70 lira üzerinde. Ben artık a m a z o n u kullanıyorum. Burada 350 lira olan mama orada 260 lira üstelik satıcısı da a m a z o n. Sahte olma ihtimali söz konusu bile değil

sivaslim

Zaten büyük firmalar olduktan sonra kimsenin sıkıntı yaşayacağını pek düşünmüyorum. petlebi bu işe bir el atmalı diye düşünüyorum

sivaslim

Zaten büyük firmalar olduktan sonra kimsenin sıkıntı yaşayacağını pek düşünmüyorum. petlebi bu işe bir el atmalı diye düşünüyorum

sivaslim

Zaten büyük firmalar olduktan sonra kimsenin sıkıntı yaşayacağını pek düşünmüyorum. petlebi bu işe bir el atmalı diye düşünüyorum

sivaslim

Zaten büyük firmalar olduktan sonra kimsenin sıkıntı yaşayacağını pek düşünmüyorum. petlebi bu işe bir el atmalı diye düşünüyorum

sivaslim

Zaten büyük firmalar olduktan sonra kimsenin sıkıntı yaşayacağını pek düşünmüyorum. petlebi bu işe bir el atmalı diye düşünüyorum

sivaslim

Zaten büyük firmalar olduktan sonra kimsenin sıkıntı yaşayacağını pek düşünmüyorum. petlebi bu işe bir el atmalı diye düşünüyorum

sivaslim

Zaten büyük firmalar olduktan sonra kimsenin sıkıntı yaşayacağını pek düşünmüyorum. petlebi bu işe bir el atmalı diye düşünüyorum