Poposundan Sarkan Dışkı

Willy-Wonka

Arkadaşlar merhaba bugün kedim tuvaletinden çıktı ve poposundan saç kılına bağlı dışkısı sallanıyordu. Burada birisi tutup çekmemek lazım bağırsakları düğümlenir vs gibi bir şey yazmıştı çok korktum. Dışkıyı temizlemek için tuttuğumda saç kılı koptu zaten ama yine de korkuyorum. Dışkısından da sık sık saçlarım çıkıyor... Gimcat malt kullanıyoruz ama korktum bağırsak konusunda cidden...

3 CEVAP

Gimlihanim

Saç kılını tutup çekseydiniz sorun olma ihtimali var. Ama kopmuş zaten. Birkaç gün yine de takip edin derim. Kalanını da bir sonraki dışkısında çıkaracaktır saç kılının. Böyle durumlarda aklınızda bulunsun, saç kılını kesin. Geçmiş olsun 🙏🏻😊

Warriorsans

İp vs olunca çekmemek gerekiyor hem uzunluğunu bilemeyiz zarar verebilecek bir durum ama saç kılını çekmekten bir sorun olur mu bilmiyorum kopması daha iyi olmuş tabi. Bizimkilerinde bazen dışkısından saç çıkıyor normal bir durum tüyleri artıkları gibi saçları da atıyorlar. Bağırsağında tüy birikimi olan kedi kabız olur kedinizde kabızlık olmadığı sürece korkmanıza gerek yok

betulbakioglu

kakasi poposundan sarkıyorsa ishaldir buyuk ihtimalle