İç Dış Parazit Dozu

Jeffroshum

Elimde 4kg için caniverm tablet var yani 2 paket 4 kiloya yakın veya fazla olabilir kedi eksik veya fazla doz olması sorun olur mu

4 CEVAP

bademthecatt

Hekime danışmadan miktarını ayarlamayın sonuçta ilaç olduğu için dozu fazla gelirse sorun yaşayabilirsiniz kilolarına göre ayarlıyorlar

Jeffroshum

Sordum 2,5 kilo üstü hepsine 2 tablet şeklindeymiş 2 sini de verdim o yüzden. teşekkür ederim

Jeffroshum

elimdeki ilaç tam 4 kg ye göre. kedim de 4 kg den 100-150 gr az ya da fazladır muhtemelen.

bademthecatt

Bir sorun olmaz o zaman ama yinede danışmakta fayda var arayarak felan sorabilirsiniz