Kedimin Patileri Çatlak

MsBidik

Selamun Aleykum tekrardan🌸 benim kedim Bıdık 3 şubatta dogum yapti. Ve ondan bi sure sonra patilerinde daha once hiç olmayan şey oldu kuruluk ve yara olmamış sekilde minik çatlak gibi gorunumler. Bende veterinere goturdum ve bana Vetriline bu ilaci verdi gunluk 2 ml kullan dedi + royal canin baby & mother mamasini kullan dedi 2 kg gecer dedi sonra. Ilaci aldim mama cok pahaliydi ve o sira alma imkanim yoktu o yuzden 1 kg royal canin kitten aldim sadece ilacla birlikte ikisini kullandim. Ilac hala kullaniyor şurup bitmedi daha ama patilerinin rengi duzeldi kurulugu duruyor. Dogumundan once boyle bir sorun yoktu
Veteriner buyuk ihtimalle bagisikliginin dustugunu soyledi o yuzden malt mama ilac elimden ne gelirse yapmaya calisiyorum. Ama bu pati kurulugu burun kurulugu icin kullanilan kremimsi hayvanlar icin yapilmis dogal urunler var. Onlardan almayi dusunuyorum.
Istahi, su icmesi, tuvaleti gayet yerinde.
18 aylık, kullandigim mama Felicia kitten&mother

5 CEVAP

bademthecatt

Merhaba patilerine düzenli olarak doğal zeytinyağı veya hindistan cevizi yağı sürmeyi deneyebilirsiniz hem yalasada problem olmaz kuruluğuna iyi gelir

MsBidik

@bademthecatt teşekkur ederim bunu uygulayayim🌸

bademthecatt

Rica ederim umarım faydasını görürsünüz :)

Palyaco

Vazelin sürün tek ona dokunmaz zeytinyağı Hindistan cevizi yağını yaliyarak bırakmaz çatlaklar için vazelin yeterli

MsBidik

@palyaco tesekkurler 🌸 onu da deniyim yag pahalilasmisken😅