Kedimin Kafasındaki Kellik

tugcelenk

Merhaba. Bugün kedimin kafasında tam sağ gözünün üstünde minik bir kellik oluştuğunu farkettim. Bu kelliğin olduğu yer hafif kırmızı ve yumru şeklinde şişmiş. Bu nedir tam olarak bilen yardımcı olabilir mi? Ciddi bir şey olabilir mi?

1 CEVAP

Sezgek

Merhaba alerji nedeniyle oluşmuş olabileceği gibi mantar başlangıcı da olabilir varsa cristalin ile teğmenle temizleyin gözlemleyin kaşınma vardır mutlaka eder o bölgede tüyler tamamen dökülürse mutlaka vete danışın şu aşamada cristalin ile temizleyip varsa travazol sürebilirsiniz