Sokaga Veya Barinaga Birakiyor Yardim

goknur

Arkadasim bu kucuk yavruyu sokakta daha gozleri kapaliyken bulmus. Ilgilenmis biberon kum yastik tasma heves edip herseyini almis. Ama simdi ilgilenemedigini her yere pisledigini temizlemekten usandigini soyluyor. Alicaksan al almicaksan barinaga vericem diyor. Ben alamiyorum cunku bir kedim var ve cok kiskanc hadi bununla idare edebilirim ama ben butun gun isteyim esim okulda ev soguk o daha cok kucuk petlebiye ilan verdim facebook ing da yayinladim. Ama barinaga versin istemiyorum orda o hayvan olur.

8 CEVAP

Aminto

Heves etmiş heves mi olur ya hevesi geçti tamam at bunu bıktım böyle insanlardan.

Umarım yuva bulabilirsin.

goknur

Buldum buldum petlebi sayesinde buldum :)))) hemde sansa 2 kisi birden talip oldu :))))))

Goknur hanim bence alin bir odaya koyun eviniz soguk olsada birsey olmaz barinaga gitmesin dediginiz gibi dayanamaz daha cok kucuk en kotu ihtimal buyuyunce saklanabilecegi ve yemek bulabilecegi bir yere birakirsiniz

goknur

Ama ben ona sut veremem ki ben 8 saat calisiyorum acliktan oldururum hayvani diye korkuyorum bide esimin sinav haftasi eve gelmiyor kutuphanede sabahliyor zaten ben ise gitmeden versem dondugumde versem 8 saat hadi birde yol nerden baksan 9 saat hayvan ac kalamaz ki her yere yazdim ilan biraktim cevremde arastiriyorum. Video var bir gorseniz bayilirsiniz. Nasil kiyiyor anlamiyorum hic anlamiyorum.

goknur

Bugun bir yer bulabiliriz diye sevincle bekliyorum olmadi veterinerimizle konusucam o sahiplendirebilir belki orasi sicacikta iyide bakilir diye kendimi avutuyorum. Off vallahi sabah sabah basa gelene ya.

Ah ah!.. Keşke alabilsem çok şekerrrr :33333
Umarım yuva bulur bu bebecik barınakta kalmasın....

goknur

Canla basla calisiyorum inaninki insallah ya

Umarim bulursunuz aslinda evde durabilir pure yas mama verirseniz yiyebilir bir deneseniz